Najlepsze lokaty sześciomiesięczne.

Nest Lokata Witaj w Nest Banku.

W rankingu najlepszych lokat półrocznych pierwsze miejsce należy do Lokaty Witaj, przygotowanej przez Nest Bank. Ten rodzaj lokaty dostępny jest w przeciągu trzydziestu dni od momentu, kiedy klient założy rachunek osobisty. Oprocentowanie wynosi obecnie 4% w skali roku, ale jest to promocja z jakiej, aby skorzystać trzeba spełnić pewne warunki postawione przez bank. W ciągu sześćdziesięciu dni od założenia lokaty, trzeba mieć wpływy miesięczne na Nest Konto na kwotę co najmniej 2 500 złotych. Dochody mogą być nie tylko z tytułu wynagrodzenia, ale również z emerytury, renty czy też mogą pochodzić ze świadczenia Rodzina 500+. Odsetki wypłacane są przez bank jednorazowo w dniu, kiedy ma miejsce zapadalność lokaty. Minusem oferty jest z pewnością maksymalna kwota wsadu, która tutaj wynosi jedynie 10 000 złotych. Klienci mają możliwość założenia lokaty online. Zrywając depozyt przed czasem, trzeba liczyć się z konsekwencjami w postaci całkowitej utraty zgromadzonych odsetek. Jak widać zerwanie lokaty jest całkowicie nieopłacalne.

Lokata na nowe środki w Plus Banku.

Lokata na nowe środki jaka oferuje Plus Bank zajęła drugie miejsce w rankingach najlepszych lokat bankowych na pół roku. Klienci cenią sobie w tej ofercie przede wszystkim stałe oprocentowanie jakie utrzymuje się na poziomie 3% w skali roku. Promocja dotyczy środków jakie stanowią nadwyżkę nad saldem lokat oraz rachunków oszczędnościowych jakie posiada klient na koniec dwudziestego dnia danego miesiąca. Dopuszczalna kwota jaką może wpłacić klient na lokatę na nowe środki w Plus Banku mieści się w przedziale od 500 do 1 000 000 złotych. Jednym z warunków umożliwiających skorzystanie z oferty tego depozytu bankowego, jest posiadanie darmowego indywidualnego konta w banku. Lokatę założymy online lub przyda nam się do tego aplikacja mobilna. Mamy kapitalizację odsetek na koniec i zerwanie depozytu sprawi, że cały zysk netto z lokaty utracimy bezpowrotnie. Bezpieczeństwo naszym oszczędnościom jakie wpłacimy na lokatę na nowe środki plus w Plus Banku daje gwarancja BFG.

Lokata Desire Plus w Lion’s Banku.

Nasz ranking na trzecim miejscu zamyka Lokata Desire Plus Lion’s Banku. Jest to depozyt półroczny ze stałym oprocentowaniem w wysokości 3% w skali roku. Dopuszczalna kwota wpłaty na lokatę Desire plus to przedział od 10 000 złotych do 100 000 złotych. Jest to depozyt jaki jest dostępny również w wariancie jednomiesięcznym. Tutaj również od klientów wymagane jest założenie konta osobistego. Lokata Desire Plus to depozyt stworzony z myślą zarówno o nowych jak i obecnych klientach Lion's Banku. Założymy ją odwiedzając stacjonarny oddział banku lub online. Z tego względu, że odsetki są kapitalizowane na koniec okresu rozliczeniowego, w razie zerwania lokaty przed czasem czeka nas całkowita utrata zgromadzonego zysku netto. Nasze oszczędności wpłacone na lokatę są w pełni bezpieczne, dzięki gwarancji BFG.

marzena

Nowe komentarze

Szukaj

Archiwum