Bezpieczna gotówka w Banku BPS.

W ofercie Banku BPS można znaleźć ciekawą propozycję bezpiecznej gotówki. Jest to oferta jaką bank przygotował z myślą o swoich nowych klientach. Jedyne co jest nam niezbędne, abyśmy mogli skorzystać z oferty bezpiecznego kredytu to dowód osobisty. Bez niego nie załatwimy kredytu. Bank będzie również wymagał od nas wpisania we wniosku naszego adresu internetowego, numeru telefonu, jak też będziemy musieli wpisać numer rachunku bankowego, na który zostaną wpłacone pożyczone pieniądze. Jeże jesteśmy w związku małżeńskim, a o kredyt staramy się samodzielnie musimy przedstawić w banku jeżeli istnieje oczywiście, dokument potwierdzający rozdzielność majątkową małżeńską, porady jak uzyskac taki kredyt znajdziesz na splatka.pl.

Trzeba również przedstawić w banku dokument, który potwierdzi źródło naszego dochodu jak również jego wysokość. We wniosku o kredyt będziemy musieli wpisać jakie są nasze dochody i wydatki, a także jakie inne zobowiązania aktualnie spłacamy. Za samo rozpatrzenie wniosku bank nie pobiera żadnych opłat. Prowizja za udzielenie kredytu ustalana jest przez bank indywidualnie. Jeżeli chcemy uruchomić kredyt w innym banku krajowym nie będziemy musieli nic za to płacić. W przypadku, kiedy będziemy chcieli podwyższyć kwotę kredytu trzeba będzie zapłacić 5%, ale nie mniej niż sto złotych. Spłata całości lub części kredytu przed terminem nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi opłatami, co z pewnością jest jedną z zalet kredytowania w tym banku. Jest to oferta dla osób, które ukończyły osiemnasty rok życia.

Pożyczając w ramach tej oferty 10 tysięcy złotych na okres 48 miesięcy, koszt jaki poniesiemy z tytułu kredytowania będzie wynosił 2299 złotych. Raty jakie wyliczy nam bank będą po 257 złotych. Tym samym RRSO będzie miało wartość nieco ponad 11%. Jest to w miarę tani kredyt i w miarę bezpieczny. W przypadku większego kredytu gotówkowego na kwotę 100 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 96 miesięcy kredyt będzie nas kosztował 50500 złotych. Raty jakie będziemy spłacać będą po 1567 złotych, a RRSO wzrośnie do 11,49% w skali roku. Ubezpieczenie kredytu jest nieobowiązkowe. Minimalna kwota kredytu to 1 tysiąc złotych, a maksymalna kwota kredytu jaką bank jest w stanie pożyczyć to kwota 100 tysięcy złotych.

marzena

Nowe komentarze

Szukaj

Archiwum